Hiba lista

Főoldal Fórumok Airsoft Bazár Hiba lista

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 22
  • Szerző
    Bejegyzés

mycream
    Résztvevő

Sziasztok!

A hirdetések kezelése fül alatt nem látom a hirdetésem (minden szűrő kivéve, minden kategória kipróbálva), így nem tudom törölni.
    Tudnátok segíteni, hogy törölhessem a hirdetést?

straszi
    Résztvevő

Üdv!

Olvassa egyáltalán valaki ezeket a bejegyzéseket??
    Vagy csak írogatunk a nagyvilágba?

straszi
    Résztvevő

Üdv!

A facebookos bejelentkezés nem működik nekem (most egy újonnan létrehozott felhasználóval léptem be)
    ezt írja a facebook ablak:
    Az alkalmazás nincs beállítva: Ez egy fejlesztés alatt álló alkalmazás, amelyhez nincs hozzáférési jogosultságod. Jelentkezz be regisztrált tesztelőként, vagy kérj engedélyt az alkalmazás valamelyik adminisztrátorától.

A gond hogy a régi felhasználóm alatt lévő hirdetésiemhez nem férek hozzá nem tudom törölni illetve módosítani

Megoldás lenne ha a kaphatnék hagyományos bejelentkezési lehetőséget a régi fiókomhoz

Attila

Komondor88
    Résztvevő

Várható e az a funkció, hogy nem az Email címemet kell ellenőriznem, hanem az oldalon is látom, ha valaki ír ?

Viktor
    Résztvevő

Helló!

Olyan problémám lenne, hogy üzletet kötöttem egy motorra és egy markolatra. A rám háruló kötelezettségnek azonnal eleget tettem. Fizettem átutalással. Utána viszont nem történt semmi. Egy-két alkalommal nehezen de sikerült az illetékest elérni, viszont kicsit több mint egy hete semmi. Se telefon, se sms, se messenger stb.
    Nagyon dühít a dolog. Az illetőnek van más hirdetése is itt. Jóval nagyobb értékben, mint egy motor. Mit lehet ilyenkor tenni? Véleményem szerint az ilyen “elemeket” ki kellene zárni az oldalról. És jó lenne vmi megoldást találni az üzletkötésre is. Mert oké hogy én elutalom a pénzt – amit bizonyítok is – de mi a biztosíték arra hogy a másik fél is teljesíti a dolgát?! Példáért nem kell messzire menni… Sajnos…

zsakmany
    Kulcsmester

Bocs a késői reagálásért.
    Van olyan, hogy olyan ideiglenes emailcímmel regisztrálnak az emberek, vagy facebookkal, de nem állítanak be emailt a fiókjukon. Így az üzenetek nem jutnak el hozzájuk. Ezt párszor már kommunikáltuk.
    Elnézést a kellemetlenségért.
    A jövőben ezt a rendszert kiváltjuk a privát üzenetekkel. Erre viszont még várni kell egy keveset.

Airsoft Bazár team

szilrobi
    Résztvevő

Sziasztok!

Nem tudom, hogy hol kellene jelezni, de többször is írtam egy hirdetésre – külön kérve, hogy válaszoljon az illető bármit – de semmi válasz nem érkezik. Honnan lehetne megtudni, hogy a hirdető megkapta az üzenetet, csak sz*rik rá, vagy esetleg hiba van a rendszerben. (Szándékosan nem írok nicknevet, azt esetleg privátban, ha nyomoznátok.)

Köszönöm!

zsakmany
    Kulcsmester

Szia,

Dátumot találsz a lista nézetben, de a részletes nézetbe is jól jönne. Javítani fogjuk!
    Úgy néz ki, hogy október közepén frissíteni tudjuk az oldalt. Ott lesz majd ELADVA státusz is. Több infó hamarosan…

Airsoft Bazár team

Szalai Zoltan
    Résztvevő

Két apróság.
    Hirdetések.
    Nem ártana a dátum. (Hacsak nem én vagyok olyan fáradt, hogy nem találom….)
    Illetve megkérni a tulajdonost jelezze, ha már nem aktuális..
    Ma délután volt hét “Bocs már eladtam telefonhívásom.”

Grex
    Kulcsmester

Egyelőre sajnos nincs.
    Viszont a frissítések hamarosan aktívak lesznek, onnantól pedig nem lesz ilyen gond,
    mivel lesz privát üzenet. :)

Kucsma
    Résztvevő

nem lehet valahogy értesíteni a nem jó email címes felhasználókat?

esetleg valami taglistát elérhetővé tenni, ahol lehet üzenni?

van 3 emberke is aki érdeklődik cucc iránt, de nincs normális email címe és más kontaktot nem írt..

Kucsma
    Résztvevő

üdv

ha módosítom a telefonszámomat az adatlapomon, a hirdetésekben nem követődik le…

zopad
    Résztvevő

Sziasztok, ez elég apróság de nem találtam jobb helyet postolni, a jobb sávban van egy ilyen részleg:
    “Fórum leggfrissebb”

biztos valaki csak túlbuzgóan gépelt, de ezt egy g-vel írjuk :)

zsakmany
    Kulcsmester

Sziasztok,

Az oldalon jelenleg több keresési lehetőség van, ahogy Attila mondja. Jelenleg ez volt a leggyorsabb megoldás. Jövőben természetesen ezen finomítunk, és egyértelműbb lesz.
    Ha a hiretések közt szeretnél keresni, használt a Piac->Keresés menüpontot
    Ha a cikkek közt szeretnél keresni, akkor a nagyító ikont használd.

Üdv,
    zsakmany

Airsoft Bazár team

dawee97
    Résztvevő

Sziasztok ! Az oldal jó és köszönöm a működtetést ! :)
    De én is csatlakozom azokhoz akik szerint a kereső egyáltalán nem működik :/

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 22

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.