Ötletláda

Főoldal Fórumok Airsoft Bazár Ötletláda

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 29
  • Szerző
    Bejegyzés

szekus58
    Résztvevő

Sajnálattal tapasztalom,hogy ez az oldal nem működik. Írtam egy hírdetőnek,de a fülebotját sem mozdítja.Ha nem működik ez az oldal akkor miért kérnek regisztrációt,miért nem tőrlik?
    László

Attila Str
    Résztvevő

Azokat a hirdetéseket amikben nincs normálisan feltüntetve az ár és még a leírásban sincs benne, nem lehetne törölni?

Aki veszi a fáradságot, hogy feltegyen egy hirdetést mi a búbánatos f.szért nem tudja beírni az ár mezőbe amit kell? (költői kérdés volt)

Most futottam bele egy 5Ft-os pisztolyba…

zsakmany
    Kulcsmester

Szia,

Ez is benne lesz a készülő verzióba =)
    Ugyanakkor ezt most is megteheted a keresővel. Válaszd ki az “Által közzétett hirdetése” listából a hirdető nevét, és a többi mezőt hagyd szabadon. Kattints a keresésre, és kész.

Üdv,
    Viktor

Airsoft Bazár team

Attila Str
    Résztvevő

Olyan lehetőséget is jó lenne berakni, hogy egy eladó összes hirdetését lehessen látni.

Én például vennék egy apróságot de a postaköltség miatt megnézném, hogy az adott eladónak van-e egyéb eladó cucca ami még érdekelhet.
    Keresőbe beírva az eladó nevét 0 találatot kapok, szóval ez nem működik

zsakmany
    Kulcsmester

Szia,

Köszi az ötletet, a készülő verzióban tervezzük az adásvételek értékelését. eBay/vatera stílusban gondolkoztunk, de ez a topik dolog is jól hangzik, mindenképp megbeszéljük.

Köszi!

Airsoft Bazár team

BrotherT
    Résztvevő

Sziasztok!

Ötlet szinten, de szívesen látnék egy értékelő rendszert, ahol minden vevő/eladó értékelhetné az üzletet.

Lehetne vatera/ebay módon vagy RedAlliance módján, ahol minden eladónak van egy topikja és oda kommentelnek a sikeres, sikertelen üzlet után az emberek.

Szerintem sokat lendítene a folyamaton.

Üdv: T

Áron Tábor
    Résztvevő

Sziasztok!

Eladtam két apróságot, ami jó hír! És töröltem a hirdetés, ekkor jutott eszembe, hogy jó lenne egy eladva gomb. Így nektek is lenne némi visszajelzés, lenne statisztika. Meg az eladott dolog fent lehetne még pár napig/hétig, így lenne nekünk és némi infónk a dolgok másodpiaci értékéről, ez az FB csoportban sokszor hasznos volt.
    Korábban már írták a sorba rendező funkciót (ár, új, név, stb), az is jó lenne!
    Na ennyit ötletnek. Egyébként minden szép és jó, szeressük a bazárt! :)

Névtelen

Sziasztok
    Lehetne egy cserés “fül” is ha valaki csak cserélni szeretne .
    Nemtudom ez mennyire lenne nagy meló és az is lehet sokan nem vennék igénybe de azért lehetne :)
    És igen szerintem is jobb lenne jobban katekorizálni a dolgokat.

zsakmany
    Kulcsmester

Álmos: Random hirdetésekhez külön gombot nem terveztünk, de az oldalsávban van egy blokk ezzel a tartalommal. Táncolni nem tudok, és ez így mindenkinek jó. Közvetlen FB üzenet küldés… hát ilyen kérés még nem volt. Lesz privát üzenet rész az oldalon belül nem sokára, illetve a felhasználó profilján megadható lesz a facebook oldala.
    Gergely: Szépen szaporodnak a GBBR dolgok, szét fogjuk választani őket nemsokára.

Köszönjük a javaslatokat!

Airsoft Bazár team

Gergely Oláh
    Résztvevő

Biztosan VÓTMÁ, de legyetek szivesek berakni egy GBBR fegyver alcsoportot, illetve GBBR alkatrészek alcsoportot! Jó lenne, ha nem kéne úgy szemezgetni, a hirdetések között, hogy mi a gázos… :)

Nagy Álmos Tas
    Résztvevő

Itt lehet beszólni?
    Hirtelen felindulásból elkövetett ötleteim:
    -Random hirdetésgomb, akár a meglévő részre (képre kattintva)
    -Legyen tánc
    -Facebook üzenet küldési lehetőség az eladónak a termék oldaláról.

NAT

Péter Molnár
    Résztvevő

Lehetne egy listázási funkció, PL.: ár szerint csökkenő/növekvő ; feltöltés alapján régi/új. Köszönöm! :)

zsakmany
    Kulcsmester

Igen, érthető volt =)
    Jelenleg dolgozunk a háttérben, hogy miként lenne a legjobb ezt megoldani. Benn van a fejlesztési listában.
    Köszi!

Airsoft Bazár team

Malacovics
    Résztvevő

Sziasztok!
    Mivel megszűnt FB piac, jó lenne egy “KERESEK” kategória softairhez hasonlóan, ahol kiírhatjuk, hogy mit szeretnénk vásárolni (pl. keresek KJW Hi-Capa CO2 tárat), feltéve persze hogy már nincs eladó kiposztolva.
    Szerintem értitek mire gondolok.

zsakmany
    Kulcsmester

Batmause: hívj, vagy írj nyugodtan 😉 a fórumot létrehoztam

András: Ez egy jó ötlet, felvesszük a listára =) Köszi!

Airsoft Bazár team

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 29

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.