REGISZTRÁCIÓ "levelező program" hiánya

Főoldal Fórumok Airsoft Bazár REGISZTRÁCIÓ "levelező program" hiánya

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés

T0T0
    Résztvevő

Igen, kitöltöd a reget, Név , E-mail, feltételek elfogadása és nem engedi a regisztrációt mondván hogy nincs levelező program a gépen, nem vagyok nagy PC mágus, de még sose volt ilyen gond. De megvan oldva amit le írtam csak 1 gyorsabb és biztonságosabb megoldás akik hasonló problémába ütköznek.

zsakmany
    Kulcsmester

Ezt sajnos nem értem. Regisztrálni próbáltál, de a weblap panaszkodott a levelező program hiányát illetően?

Airsoft Bazár team

T0T0
    Résztvevő

Sziasztok, személyes tapasztalat és felhívás. Regisztráció során problémába ütközhettek “levelező program” hiányát illetően, személy szerint asztali gépről jelentkezett e probléma, nos a megoldás hogy töltse egyet de ilyenkor Google a barátod és neki állsz keresni valamit am nem túl biztonságos és igen néha átvarázsolják a gépünket 1-2 fölös webfelülettel. Tanácsom hogy hagyd a letöltést! Mozilla, Chrom esetében a bővítményekben használva a keresőt írd be: Levelező program, és fogsz is találni bővítményeket, ezeket nem kel letöltened, nem húz magával semmi fölöslegeset egyszerűen felveszed a bővítmények közé “hozzáad”-ra katíntva és nem okoz változást, csupán 1 háttér alkalmazás ami szükséges a weboldal teljes használatához 😉

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.