Üzenem a moderátoroknak..

Főoldal Fórumok Airsoft Bazár Üzenem a moderátoroknak..

14 bejegyzés megtekintése - 1-14 / 14
  • Szerző
    Bejegyzés

link
    Résztvevő

Üdv, csalást tapasztaltam az oldalon hírdeett terméknél illetve hirdetőnél.

Breuer_Adam
    Résztvevő

Sziasztok! Kédésem lenne a következő. Nem lehente kötelezővé tenni vagy facebook profil megadását,vagy telefonszám megadását az oldalon az email cím mellé,ha hirdetést teszünk közzé? Én s több csapattársam is tapasztaltuk már az idő során,hogy az eladó termék után érdeklődve,valamiért nem reagálnak az eladók. Vagy nem csekkolják a mailboxok rendesen,vagy csak egyszerűen eladják a cuccot,de nem reagálnak vissza. Sokban megkönnyítené az információ cserét a dolog szerintünk.

Dante Vá
    Résztvevő

Sziasztok!

Kérdésem lenne.Például ha cserélnék műszaki cikket airsoftos dologra azt meghirdethetem vagy lincselés lenne belőle?Választ előre is köszönöm.

zsakmany
    Kulcsmester

Hello,

Ezen a lapon találsz jó pár hasznos dolgot:
    http://airsoftbazar.hu/gyakran-ismetelt-kerdesek/

Köszönjük a segítséget yssomru 😉

Airsoft Bazár team

Picturemaker
    Résztvevő

Üdv!

Nagyon köszönöm, közben megtaláltam.
    Mondjuk nem szokványos helyen van, még bele kell tanulni.
    Köszi.

yssomru
    Résztvevő

Üdv Picturemaker,

bár nem vagyok moderátor, de bátorkodom megválaszolni a kérdést: az adatlapodon lehet törölni a hirdetést.
    Bejelentkezés után a jobb felső sarokban tudsz a nevedre kattintani (az “Üdvözlet XY” szövegre kell nyomni). Ezután bejön az adatlapod, és a képernyő bal oldalán futó sávban az egyik menüpont/ikon a listázott hirdetéseidet adja ki. Ott kikeresed a törölni kívánt hirdetést és a “Töröl” gombra nyomsz.

Picturemaker
    Résztvevő

Üdv!

Az szeretném megtudni, hogy hirdetést lehet e törölni?

Köszönöm.

zsakmany
    Kulcsmester

Sziasztok!
    Oyama:
    Köszönjük, gondolni fogunk a vénemberekre is, és lesz egy verzió amiben sokkal nagyobb betűket használunk 😀
    Viccet félretéve rengeteg jó ötletet kaptunk tőletek. Munka mellett próbálunk időt és lehetőséget találni ezek lefejlesztésére. Az oldal még erősen béta verzió, vannak elég szembetűnő hiányosságai is, de haladunk!
    Ha valaki ír a hirdetésre, akkor az adatlapodon használt emailre megy az üzenet. Upolási lehetőség egyelőre nincs, de kidolgozás alatt van. Mit értesz zsúfoltság alatt? Sok a tartalom, vagy legyen szellősebb és egyértelműbb a felület?
    Péter:
    Köszi az ötleteket, belevesszük a tervekbe =) Teljesen olyat mint a facebook nem tudunk csinálni, de kitalálunk valamit

Airsoft Bazár team

Péter Sarkadi
    Résztvevő

Többen említették a face-hez hasonló up rendszert. No ezt én is maximálisan támogatnám.
    Az okok:
    -Csak az aktív hirdetéseket látná a potenciális vásárló.
    -Nem mindenki keres konkrét tárgyra, így ha a vásárló meglát valamit amit nem is akart megvenni, de jó árban van, lecsaphat rá.
    -Szelektálhatók az inaktív hirdetések/felhasználók.
    ————————————————————————————————–
    AZ uplás lehetne valamilyen albumrendszer szerint. Mivel ha egy felhasználó feltesz egy gb-t alkatrészenként, majd azt upolja minden nap külön-külön, az ő hirdetései lenyomnak olyan felhasználókat is akik akár egy egész fegyvert szeretnének értékesíteni.
    ————————————————————————————————–
    Nem lenne rossz, ha a legfrissebb vagy upolt hirdetésekből akár 10-15 db is a látogató orra elé kerülne mikor belép az oldalra.

Oyama
    Résztvevő

Én a magam részéről örülök az új lehetőségnek.
    Kicsit szokni kell. Pl. Albumként lehet e hirdetni mint a piacon volt anno?
    Ha valaki üzenet ír áruval kapcsolatban,hol lehet megkapni/elolvasni?
    Szerintem ne zsúfoljátok teli az oldalt,mert még nehéz eligazodni rajta. Pláne olyan vak kakasoknak mint én.:-D
    Árut frissíteni,előre tenni/upolni?
    Sok sikert a folytatáshoz!

zsakmany
    Kulcsmester

Szia!

Köszi az észrevételt, jelenleg is folynak a fejlesztések az oldalon. A reszponzív nézeteket is optimalizáljuk, hogy kényelmesebb legyen a telefonos felület.
    Jelenleg, ha valakinek írsz kap róla egy emailt, és a regisztrált emailcímedre fog menni a válasz. Később tervezünk PM rendszert is, de jelenleg még teszteljük.

Airsoft Bazár team

nagyzz
    Résztvevő

Az e-mail fiókodban nézted már esetleg? Én ott kaptam a választ. 😉

Destanov
    Résztvevő

Sziasztok sràcok! Nagyon jo az oldal mondjuk mèg szokni kell de alakul. Egy két dolog amit èszrevettem mint full hozzánem értő. Nem talàlom az üzenetek fület. Magyarul ìrtam valakinek üzenetet fegyverrel kapcsolatban de nem talàlom hhol fog jönni a vàlasz! :))) Èn 99%-ban telefonról netezem. Jók az àbràknak a mèretei, viszont a hirdetések szövegezèse kicsit nagy. Magyarul sokat kell görgetni. Ha ezen javìtotok az fasza lenne. Mondjuk azèrt annyira kicsi se legyen mint a “Ződ Fórumè” mert akkormeg kigúvad a szemem. A màsik amikicsit zavaró ez a vèletlenszerű hirdetés.Sztem tök felesleges.Bezavar a képbe mikor nézek egy hirdetèst. Ennèl mèg az is jobb lenne ha kiadnàtok reklàmfelületnek. :) Köszi a figyelmet ha van valami akkor jelzek. Sok sikert Pacsi üdv Gergő ( egy full laikus felhasznàló)

zsakmany
    Kulcsmester

Ha szeretnéd valamire felhívni a figyelmünket, itt megteheted. Kérnék mindenkit a fórumszabályzat betartására ebben a topicban is!

Airsoft Bazár team

14 bejegyzés megtekintése - 1-14 / 14

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.